نسخه جدید فیلمورا و قابلیت های کاربردی آن

امتیاز دهید:
3.5/5
فیسبوک
واتساپ
لینکدین
پینترست

Filmora 12 یک برنامه ویرایش ویدیو از Wondershare است. همانطور که فرهنگ اینفلوئنسر همچنان در حال افزایش محبوبیت است، Wondershare نیاز به ارائه یک برنامه ویرایش ویدیو را تشخیص داد که نیازهای اینفلوئنسرها را برآورده می کند، بنابراین Filmora را به برنامه ای که امروز می بینیم توسعه داد.

آموزش فیلمورا

ایجاد محتوای اینفلوئنسر بدون در نظر گرفتن پلتفرم نیاز به ویدیوهای جذاب و چشم نواز دارد، بنابراین شما به یک ویرایشگر ویدیویی با برخی موارد نیاز دارید. با Filmora 12، تولیدکنندگان ویدئو مجموعه کاملی از ابزارهای ویرایش را دریافت می‌کنند که به آن‌ها اجازه می‌دهد فیلم‌های خارق‌العاده را سریع و آسان بسازند. وقتی مجبور هستید ویدیوهای تأثیرگذار حساس به زمان را برای مارک های مشتاق تهیه کنید، بسیار مفید است.

برای چه کاری می توانید از Filmora 12 استفاده کنید؟
ایجاد محتوای ویدیویی چشم نواز، همین است! Filmora 12 مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را معرفی کرد تا ویژگی‌های خاصی را به فیلم‌سازی شما اضافه کند. این به کاربران اجازه می دهد تا در هر مکان و در هر پلتفرمی محتوا ایجاد کنند، بنابراین می توانید ببینید که مزایای آن در حال حاضر کجاست.

چه چیزی فیلمورا 12 را متمایز می کند؟
خوب، برای شروع منحنی یادگیری پایینی دارد، بنابراین هر 30 ثانیه یک بار به وب سایت های آموزشی سر نمی زنید تا مرحله بعدی را در فرآیند ویرایش خود جستجو کنید. Filmora 12 نیز قیمت رقابتی دارد، با برنامه هایی که از 49.99 دلار برای اشتراک سالانه و 69.99 دلار برای دسترسی بین پلتفرم شروع می شود. این بدان معناست که می‌توانید ویرایش ویدیو را بدون ضرر کردن شروع کنید، که خبر خوبی برای هر کسی است که به‌اندازه یک حرفه‌ای باتجربه می‌خواهد وارد بازی شود.

بیایید ویژگی های جدید Filmora 12 را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم.

پشتیبانی از چند پلتفرم
پشتیبانی از چند پلتفرم filmora
Filmora 12 در پلتفرم های مختلف در دسترس است، به این معنی که می توانید فیلم های ویدئویی را در رایانه، تبلت یا تلفن خود ویرایش کنید. اگر به‌تازگی محتوای برجسته‌ای گرفته‌اید و می‌خواهید در اسرع وقت آن را روی پلتفرم‌های خود منتشر کنید، فقط Filmora 12 را در تلفن هوشمند خود روشن کنید، ویرایش‌های سریع را با کلیک و کشیدن اعمال کنید، و ویدیوی شما در عرض چند دقیقه آماده صادرات و پخش زنده است.

آموزش تولید محتوا

پشتیبان‌گیری و همگام‌سازی دارایی
همگام سازی فیلمورا
با ایجاد یک شناسه Wondershare، می توانید تقریباً از هر چیزی که از Filmora 12 استفاده می کنید یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. آیا می خواهید یک نسخه پشتیبان از رسانه وارداتی خود ایجاد کنید؟ شناسه Wondershare شما را تحت پوشش قرار داده است. آیا برخی از افکت های سفارشی دارید که می خواهید برای استفاده در آینده ذخیره کنید؟ از طریق شناسه Wondershare شما نسخه پشتیبان تهیه شده است. تمام فایل‌های پروژه شما نیز پشتیبان‌گیری می‌شوند، بنابراین هرگز محتوای ارزشمندی را از دست نخواهید داد.

ویدیوهای مرتبط:

آموزش‌ها:

دوره های آموزشی یکی از خدمات اصلی در امین سئو است که سعی میکنیم بهترین و پرکاربردترین ابزارها را به دانشجویان فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ آموزش دهیم.

صفحات راهبردی:

از این بخش میتواند به اصلی ترین خدمات و صفحات در وبسایت امین سئو دسترسی داشته باشید.

خدمات ما در شیراز:

از آنجایی که تیم امین سئو در شیراز استقرار دارد، تیم ما این افتخار را دارد که بصورت حرفه ای خدمات خود را به کسب و کارهای واقع در شیراز ارائه دهد.

آخرین نوشته ها:

خانهمشاورهآکادمیتماس‌ باما