ابزارهایی بهتر از هوش مصنوعی برای دیجیتال مارکتینگ!

امتیاز دهید:
3.5/5
فیسبوک
واتساپ
لینکدین
پینترست

در عصر دیجیتال پر سرعت امروز، ممکن است به نظر برسد که هوش مصنوعی (AI) جنبه های مختلف زندگی ما از جمله بازاریابی را در اختیار گرفته است. با این حال، روش‌های بازاریابی جایگزین همچنان اثربخشی خود را نشان می‌دهند و اغلب از استراتژی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی بهتر عمل می‌کنند. در حالی که هوش مصنوعی قطعاً شایستگی های خود را دارد، مهم است که نقاط قوت و مزایای منحصر به فرد رویکردهای جایگزین را که خلاقیت و شهود انسانی به میز ارائه می دهد، بشناسیم.

همچنین بخوانید: طراحی سایت در شیراز

هوش مصنوعی یا هوش مصنوعی ممکن است شبیه به یک ابهام به نظر برسد، اما با خودکار کردن وظایف، راه‌حل‌های محاسباتی و بهبود کارایی، دنیای ما را هوشمندتر می‌کند. هوش مصنوعی که زمانی جزو داستان های علمی تخیلی بود، به طور فزاینده ای به روش های بسیار ظریف در زندگی ما نقش ایفا می کند.

بیایید رفت و آمد را به عنوان مثال در نظر بگیریم. اگر با ماشین به سمت محل کار رانندگی می کنید، احتمالاً مدتی را در ترافیک می گذرانید. هوش مصنوعی با تغذیه داده های بلادرنگ به نرم افزار نقشه برداری برای تنظیم ازدحام، ساخت و ساز و تصادفات به کاهش زمان رفت و آمد شما کمک می کند. اگر از حمل و نقل انبوه استفاده می کنید، هوش مصنوعی به اطمینان از خدمات بهینه کمک می کند. و اگر برای آخرین بخش رفت و آمد خود به یک برنامه اشتراک‌گذاری سواری مانند Uber یا Lyft متکی هستید، هوش مصنوعی با پیش‌بینی زمان‌های سوار شدن، زمان‌های سواری و اشتراک‌گذاری سواری، این سرویس را فعال می‌کند.

همچنین بخوانید: سئو سایت شیراز

رفت و آمد شما تنها یک نمونه روزمره است. اگر از SIRI، Google، ایمیل، فیس بوک، الکسا، آمازون، اینستاگرام، نتفلیکس، پاندورا و فناوری های بی شمار دیگری که ما به آنها تکیه کرده ایم، هوش مصنوعی در دنیای روزانه شما رایج است. بله، هوش مصنوعی همه جا هست!

ویدیوهای مرتبط:

آموزش‌ها:

دوره های آموزشی یکی از خدمات اصلی در امین سئو است که سعی میکنیم بهترین و پرکاربردترین ابزارها را به دانشجویان فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ آموزش دهیم.

صفحات راهبردی:

از این بخش میتواند به اصلی ترین خدمات و صفحات در وبسایت امین سئو دسترسی داشته باشید.

خدمات ما در شیراز:

از آنجایی که تیم امین سئو در شیراز استقرار دارد، تیم ما این افتخار را دارد که بصورت حرفه ای خدمات خود را به کسب و کارهای واقع در شیراز ارائه دهد.

آخرین نوشته ها:

خانهمشاورهآکادمیتماس‌ باما