3 نکته سئویی مهم برای افرادی که تازه سئو را شروع کرده اند

امتیاز دهید:
3.5/5
فیسبوک
واتساپ
لینکدین
پینترست

آیا در زمینه سئو جدید هستید و می خواهید در سال آینده رتبه 1 گوگل را کسب کنید؟ در اینجا 3 استراتژی سئو وجود دارد که رتبه شما را افزایش می دهد!

شماره 1: روی محتوا تمرکز کنید
گوگل این به روز رسانی به نام مرغ مگس خوار را دارد، و با مرغ مگس خوار، وب سایت هایی که فقط در همه چیز محتوا دارند، به خوبی سایت هایی که روی یک جایگاه متمرکز هستند و فوق العاده کامل هستند، کار نمی کنند.

همچنین: سئو سایت در شیراز

شما می خواهید با محتوای سئوی خود بسیار دقیق باشید. حفره‌هایی را در محتوای خود ایجاد کنید و همه آنها را پر کنید، بنابراین مردم به این ترتیب می‌گویند: «این سایت پایانی است که باید آن را بخوانید «اگر علاقه‌مند به قرار آنلاین هستید».

شماره 2: تگ عنوان و توضیحات متا خود را بهینه کنید
آیا تا به حال در گوگل جستجو کرده اید و متوجه شده اید که هر بار که این کار را انجام می دهید، این لینک در بالا وجود دارد و سپس این یک جمله با یک لینک در بالا وجود دارد که به آن برچسب عنوان می گویند.

و توضیحات زیر را توضیحات متا می گویند.

حالا به این فکر کنید، اگر عبارت دوستیابی آنلاین را جستجو کنید و کلمه دوستیابی آنلاین را در عنوان یا توضیحات ندیدید، آیا روی نتیجه کلیک می کنید؟

خوب اگر شما هستید، مشکلی وجود دارد، زیرا چرا روی نتیجه ای کلیک می کنید که به چیزی که به دنبال آن هستید مربوط نیست؟

علاوه بر آن، آیا تا به حال واژه ای مانند دوستیابی آنلاین را جستجو کرده اید؟ و آیا تا به حال متوجه شده اید که این کلمه در عنوان یا توضیحات موجود نیست؟

این به این دلیل است که گوگل افرادی را که روی چه لیستی کلیک می‌کنند ردیابی می‌کند، و آنها یاد گرفته‌اند که وقتی یک کلمه کلیدی در فهرست وجود دارد، همان کلمه کلیدی که شما در جستجوی آن هستید، می‌دانند که احتمال کلیک کردن شما بسیار بیشتر است.

بنابراین در تگ عنوان و توضیحات متا خود، مطمئن شوید که کلمه کلیدی را درج کرده اید. اما شما نمی توانید فقط کلمه کلیدی “دوستیابی آنلاین” را اضافه کنید، درست است؟

ساده ترین راه و کاری که انجام می دادم و ای کاش به همین سادگی بود. من فقط “دوستیابی آنلاین، دوستیابی آنلاین، دوستیابی آنلاین، دوستیابی آنلاین” را قرار خواهم داد.

اگر می‌توانستم آن را 20 بار بگذارم تا مردم بدانند که مقاله مربوط به دوستیابی آنلاین است، ای کاش کلیک‌های بیشتری دریافت می‌کردم.

اما به این سادگی نیست.

بله، شما باید کلمه کلیدی را در عنوان و توضیحات خود وارد کنید، اما باید جذاب باشد. اگر در یک جمله جریان نداشته باشد، خواندن آن آسان نیست، و جذاب یا برانگیزاننده کنجکاوی نیست، هیچ کس نمی تواند روی آن کلیک کند.

همچنین: آموزش تولید محتوا

شماره 3: از کنسول جستجوی گوگل استفاده کنید

آیا می دانستید که گوگل ابزاری را در اختیار شما قرار می دهد که به شما یاد می دهد چگونه رتبه اول را در گوگل کسب کنید؟

بله، می‌دانم که به نظر مضحک می‌آید، اما حقیقت دارد، و به آن کنسول جستجوی گوگل می‌گویند.

اگر قبلاً کاربر آن نیستید، ثبت نام کنید.

یک دلار هم هزینه ندارد. اگر از آن استفاده نکنید، از دست می دهید.

نمی توانم به اندازه کافی روی آن تاکید کنم. بنابراین اکنون که از کنسول جستجوی گوگل استفاده می کنید…چند روز به آن فرصت دهید زیرا تکمیل داده ها کمی زمان می برد. صفحه‌ای را مشاهده می‌کنید که Search Analytics را نشان می‌دهد و این صفحه تمام صفحات وب‌سایت شما را که ترافیک شما را جذب می‌کنند به شما نشان می‌دهد. اما نکته جالب در مورد کنسول جستجوی گوگل این است که آنها همچنین به شما نشان می‌دهند که چه مقاله‌هایی تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

همه کلیدواژه هایی را که برای آنها درج می کنید را انتخاب کنید و شروع به اضافه کردن آنها به نسخه خود کنید.

اکنون مقاله ای در اینستاگرام داریم و به شما آموزش می دهد که چگونه روزانه بیش از 300 دنبال کننده هدفمند اینستاگرام داشته باشید.

مقاله حدود 10000 کلمه است. وقتی برای اولین بار آن مقاله را نوشتم، 10000 کلمه نبود، تقریباً 2500 بود.

من به کنسول جستجوی گوگل رفتم، همه افرادی را دیدم که در حال جستجوی عبارات مرتبط با مقاله هستند، آنها را در آن مقاله اضافه کردم. من آن را کامل تر کردم و می دانید چیست؟

ترافیک سئوی من در آن مقاله بیش از سه برابر شد. بله آن به آن سادگی است. و زمانی که این تغییر را ایجاد کردم، بلافاصله این اتفاق نیفتاد، اما در عرض 50 روز متوجه نتایج شدم. این مدت زمان زیادی نیست.

حالا که این سه نکته را یاد گرفتید، من شما را به چالش می کشم که در آن از شما می خواهم این تاکتیک ها را در نظر بگیرید و آنها را اجرا کنید، و بعد از اجرای آنها، در 45 روز آینده از شما می خواهم با نتایج خود نظر بدهید. زیرا اگر شما خوب نیستید، به این معنی است که من خوشحال نیستم.

ویدیوهای مرتبط:

آموزش‌ها:

دوره های آموزشی یکی از خدمات اصلی در امین سئو است که سعی میکنیم بهترین و پرکاربردترین ابزارها را به دانشجویان فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ آموزش دهیم.

صفحات راهبردی:

از این بخش میتواند به اصلی ترین خدمات و صفحات در وبسایت امین سئو دسترسی داشته باشید.

خدمات ما در شیراز:

از آنجایی که تیم امین سئو در شیراز استقرار دارد، تیم ما این افتخار را دارد که بصورت حرفه ای خدمات خود را به کسب و کارهای واقع در شیراز ارائه دهد.

آخرین نوشته ها:

خانهمشاورهآکادمیتماس‌ باما