آموزش تغییر واحد پولی (ارز) در وردپرس

امتیاز دهید:
3.5/5
فیسبوک
واتساپ
لینکدین
پینترست

برای تغییر واحد پول در وردپرس می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

خدمات ما: طراحی سایت در شیراز

1. وارد داشبورد مدیریت وردپرس خود شوید.
2. به «تنظیمات» بروید و روی «عمومی» کلیک کنید.
3. در صفحه «تنظیمات عمومی» گزینه «زبان سایت» را پیدا کنید.
4. زبان سایت را به مناسب ارز مورد نظر خود تغییر دهید. به عنوان مثال، اگر می خواهید از نماد دلار آمریکا ($) استفاده کنید، می توانید “انگلیسی (ایالات متحده آمریکا)” را انتخاب کنید.
5. تغییرات خود را با کلیک بر روی دکمه “ذخیره تغییرات” در پایین صفحه ذخیره کنید.

توجه: تغییر زبان سایت در وردپرس بر جنبه های مختلف وب سایت شما تأثیر می گذارد، از جمله قالب تاریخ و زبان مورد استفاده در قسمت مدیریت وردپرس. اگر فقط می‌خواهید نماد ارز را بدون تأثیرگذاری روی تنظیمات دیگر تغییر دهید، ممکن است لازم باشد از افزونه تبدیل ارز یا کد سفارشی استفاده کنید.

علاوه بر این، اگر یک وب سایت تجارت الکترونیک را با استفاده از افزونه ای مانند WooCommerce اجرا می کنید، ممکن است لازم باشد تنظیمات ارز را در خود افزونه پیکربندی کنید. WooCommerce تنظیمات خاص خود را برای ارز و قالب بندی دارد که می توانید در بخش تنظیمات WooCommerce در داشبورد مدیریت وردپرس مشاهده کنید.

ویدیوهای مرتبط:

آموزش‌ها:

دوره های آموزشی یکی از خدمات اصلی در امین سئو است که سعی میکنیم بهترین و پرکاربردترین ابزارها را به دانشجویان فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ آموزش دهیم.

صفحات راهبردی:

از این بخش میتواند به اصلی ترین خدمات و صفحات در وبسایت امین سئو دسترسی داشته باشید.

خدمات ما در شیراز:

از آنجایی که تیم امین سئو در شیراز استقرار دارد، تیم ما این افتخار را دارد که بصورت حرفه ای خدمات خود را به کسب و کارهای واقع در شیراز ارائه دهد.

آخرین نوشته ها:

خانهمشاورهآکادمیتماس‌ باما